ANAHTAR TESLİM

Anahtar teslim hizmetimizde size özel detaylı projelendirme yapılır ve İç Mimarınız ilk günden uygulamanın son gününe kadar sizin adınıza tüm süreci yürütür ve detaylar ile birebir ilgilenir.

ÇİZİM & PROJELENDİRME​

Bir mekanın İç Mimarımız tarafından, istekleriniz ve kullanımınıza yönelik tasarlanıp, uygulamaya geçebilecek şekilde çizilip detaylanmasıdır.

TADİLAT & DEKORASYON​

Bir mekanın profesyonel usta ekiplerimiz tarafından istek ve taleplerinize uygun olarak yenilenmesi ve bakım gereken bölgeler için tamirat çalışması yapılmasıdır.

MOBİLYA TASARIM​

Mekanlarınızda konsepti farklı kılacak özel tasarım mobilya çözümlerimizi sizden aldığımız ilhamla sunuyor, araştırmasından sunumuna ve mekanlarınıza yerleşimine kadar çiziyor, her konuda detaylı olarak tasarlıyoruz.

3D GÖRSELLEŞTİRME​

Mekanlarınız / Projeleriniz için 3 boyutlu gerçekçi Çizim / Render Görseller sunabiliriz. Gerçekçi olarak en yakın sonucu görmeden mekanlarınıza uygulama yaptırmanızı önermiyoruz. Düşlerinizi 3 Boyutlu hale getiriyoruz. Birlikte belirlediğimiz konsept doğrultusunda tasarımlarımızın sunumlarını gerçekçi fotoğrafik 3 boyutlu görsellerle destekliyoruz. Mekanınızın uygulama aşamasına geçilmeden önce tamamen nasıl olacağını görerek karar vermiş oluyoruz. Gelin düşlerinizi birlikte gerçekleştirelim...

PEYSAJ TASARIM & UYGULAMA

Yaşam alanlarınızın bir parçası olan bahçe, teras vb. alanlarınızı peyzaj projesi hizmetlerimiz ile yaşanabilir ve nefes alınabilir alanlar oluşturuyoruz. Günün koşullarına uygun, nitelikli ve teknik altyapısı üst düzeyde hizmetler üretiyoruz.