Çizim & Projelendirme

Çizim & Projelendirme
Hayalinizdeki Proje için Hemen Teklif Alın!

Bir mekanın İç Mimarlarımız tarafından, istekleriniz ve kullanımınıza yönelik tasarlanıp, uygulamaya geçebilecek şekilde çizilip detaylanmasıdır.

Çizim & Projelendirme

Proje talepleriniz doğrultusunda istenilen ve atılacak adımlar programlı şekilde karşılıklı diyalog halinde oluşturulmaktadır. Taleplerin aktarılması sonrasında konsept ve etüt çalışmalarının detayları elde edilerek 3 boyutlu görseller sunum olarak hazırlanır.

Oluşturulmak istenen yapıda bulunacak mimari özelliklerden mekanik, elektrik, aydınlatma projesine kadar her şey çalışma sırasında tek tek detaylarıyla ele alınır.

Özellikle birçok uygulama deneyimimizle hizmet portföyümüz içinde olan modelleme ile konseptinize uygun iç mimari projeler için destek sağlıyoruz.

Kapsamlı ve detay dolu tüm aşamaları yansıtacak mimari ekibimiz ile tasarımların ve çizimlerin hazırlanmasıdır.

Projenizin büyüklüğüne göre en az 14 gün süren projelendirme sürecinin sonunda projeniz tüm detayları ile elinizde ve uygulamaya hazır olacak!

Teklif isteyeceğiniz mekanın proje çizimleri hakkında formu eksiksiz doldurarak detaylı bilgi veriniz. Projenizde ince detaylar düşünmek adına, konuyu formda eksiksiz aktarın.

Projelendirme sürecinde ortalama %25 oranında projenizin değişme ve revizyon hakkı bulunmaktadır.

Projeniz için bu süreci kavrayıp, teklifi onayladığınızda haklarınızı koruyan sözleşme imzalanır. Anlaşma sonrasında mimarınızın birebir ilgilendiği projelendirme süreciniz güvenle başlar.

Projelendirme sonrasında uygulama desteği isterseniz ‘’Online Danışmanlık’’ yada ‘’Proje Takip’’ Hizmetlerimizden ek olarak faydalanabilirsiniz. Projelendirme süreci sonrasında projenize eğer isterseniz ‘’Anahtar Teslim’’ Hizmetine de dönüştürebilirsiniz.

Çizim / Projelendirme Neleri Kapsar ?

 • Tasarım konsepti belirleme
 • Teknik plan ve kesitler
 • Tavan ve döşeme planları
 • Mekanik, elektrik, aydınlatma planları
 • Aydınlatma listesi
 • Malzeme ve mobilya ürün listesi
 • Vitrifiye & Armatür Listesi
 • Fiyat teklif listesi
 • 3D Render (Her oda için 2 Açı)
 • 360° Sanal Tur
 • Final öncesi revizyon hakkı

ÇİZİM / PROJELENDİRME FORM DOLDUR

İletişim formu gönderilerinizin cevapları gün içerisinde mesai saatleri aralığında okunur ve size geri dönüş sağlanır. Mimari projeleriniz için destek ekibimizden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Projelendirme yapılacak olan mekanın niteliğine, proje ebatlarına ve tasarlanacak olan konseptin içeriğine göre hesaplanmaktadır.

  Belirlenen süre sonrası 3 boyutlu görseller ve 360° online olarak projeniz sizlerle paylaşılıyor. Görüşme sonrası istekleriniz ve ihtiyaçlarınız gözden geçirilerek projeniz son aşama için hazırlanmaya başlanıyor.

  Projenizin en doğru şekilde uygulamaya hazır hale getirilmesi için minimum 14 gün kadar bir süre almaktadır.

  Son aşama öncesinde ki görüşmemizde ortalama %30 kadar bir oranla projenizi değiştirebiliriz.

  Projeleriniz hazır ! Eğer isterseniz “ Proje Takip ” / “ Online Danışmanlık  “ hizmetlerimizden yararlanabilir ve projenizi “Anahtar Teslim” hizmetine çevirebilirsiniz.