Hakkımızda

Arzu Duyarlar Aktürk ve Başar Aktürk tarafından kurulan ve sektöre hızlı bir giriş yapan İç Mimar Arzu Concept firması, kuruluşundan bu yana pek çok projede; danışmanlık, projelendirme, tasarım, uygulama ve anahtar teslim hizmet vermeye devam etmektedir.

İç Mimar Arzu Concept müşterilerinin talebi doğrultusunda, kendi beğeni ve zevklerini de öne sürerek ortak bir mekan yaratırken; fonksiyonellik ve estetik kriterleri bir arada kullanmaya özen gösterir. İç Mimar Arzu Concept konut, villa, yalı, otel, butik otel, mağaza, cafe&restaurant&bar, güzellik merkezi, iş merkezi&ofis, dış mekan, peyzaj gibi birçok alanda çalışmalarına profesyonel ekibi ile birlikte sürdürmektedir.

FARKLIYIZ ÇÜNKÜ…

Yurt içinin yanı sıra Yurt dışında elde ettiğimiz başarıları ve layık görüldüğümüz ödülleri, her biri alanında uzman bir kadroyla hizmet veriyor olmamızın doğal bir sonucu olarak görüyoruz. Çünkü biz inanıyoruz ki; her projeye sıra dışı bir yaklaşım getirmek, ancak profesyonel bir ekibin uyumlu çalışmasıyla gerçekleşir.

Bugün itibarıyla başlangıçta belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmış ve hatta çok daha ilerisine geçmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Şimdi sıra, geleceğin tasarımlarını oluşturmakta ve uzmanlıktan aldığımız gücü yeni projelere yansıtmakta...

Edindiğimiz bilgi ve birikimleri, günümüz teknoloji ve imkanlarından faydalanarak erişilebilir ve sürdürülebilir mekanlar oluşturmak için kullanırken, projelerde her bir detayı en ince ayrıntısına kadar sizler için düşünüp uygulamaya özen gösteriyoruz. Dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve özneleştirerek tasarlamaya devam ediyoruz.

"Mimarlık sanattır ve bu hep bizim ruhumuzdadır."

BİZİ TANIYIN

TAKIMIMIZ

Tecrübeli Mimar/İç Mimar Ekibimiz